سوالات و جزوات کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را از سایت سنجش3 دانلود نمایید.
کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد
:: موقعیت شما » سوالات و جزوات دکتری و ارشد 93: سنجش3 امروز یکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۳ , تعداد کل بازدیدها :23,644,915 | بازدید امروز :2,873 | کاربران آنلاین :20
عضویت در سایت سنجش 3
راهنمای خرید از سنجش 3
همکاران، فروشندگان و ...
بازاریابی و مشارکت
مرکز پشتیبانی
وروداعضا | 344,789 نفر
ایمیل یا نام کاربری
کلمه عبور
  » کلمه عبور را فراموش کرده اید ؟
فعال سازی کوپن های اعتباری
سوالات متداول کاربران
تقاضای همکاری اساتید
بازار کتاب (خرید، فروش، معاوضه)
پذیرش نمایندگی
بانک اطلاعات متخصصان
کاریابی (فرم استخدام)
نتایج آزمون دانشگاه ها
کتاب ها و آزمونهای IELTS
کتاب ها و آزمونهای TOEFL
اخبار سنجش
سنجش تکوینی
آزمون های خودسنجی
کارسه
فراگیر3
کنکور

.
واژگان روزانه
:

     سایت تحصیلات تکمیلی سنجش 3، با همکاری موسسه پژوهندگان دانشورز (ثبت 1878)، انتشارات کتابخانه رایانه ای (ثبت 3895) و مرکز خدمات اینترنتی سنجش (ثبت 642112)، به پشتوانه  فعالیت شبانه روزی اساتید و کارکنان، حجم عظیم منابع تولید شده، اعتماد و استقبال بی نظیر اعضاء، داوطلبان و متقاضیان تحصیلات تکمیلی در مقاطع  دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی، کاردانی به کارشناسی، کنکور و ... اقدام به راه اندازی این سایت و موسسات و انتشارات وابسته نموده است تا امکان دسترسی سریع به منابع آزمون برای کلیه داوطلبان آزمونهای تحصیلات تکمیلی در سراسر کشور فراهم آید. جهت سهولت پرداخت و دسترسی فوری به خدمات سایت، موسسه اقدام به عقد قرارداد با بانک نموده است. لذا کلیه داوطبان تحصیلات تکمیلی میتوانند با استفاده از تمامی کارتهای عضو شتاب نسبت به پرداخت اینترنتی و دریافت اعتبار اقدام نموده و در همان لحظه خدمات مورد نظر خود را از سایت سنجش 3 دانلود نموده و از آن استفاده نمایید.

توجه: کلیه کتب، جزوات، فایل ها، آثار، محصولات و ... این سایت دارای مجوز چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران و شابک بوده و هرگونه نسخه برداری، کپی برداری، چاپ، نشر، تکثیر و فروش آنها بدون مجوز کتبی پدید آورنده و بدون ذکر نام مولف با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

جزوات، نکات کلیدی و سوالات مهم آزمونها
   
سایت سنجش3 در راستای آماده سازی منابع آموزشی تحصیلات تکمیلی برای آن دسته از عزیزانی که فرصت کافی برای مطالعه کامل دروس را ندارند و یا آن گروه از داوطلبان تحصیلات تکمیلی که متن کامل جزوات را مطالعه نموده و می خواهند زمان اندکی را صرف مطالعه نکات کلیدی و مهم دروس نموده و به سوالات مهم و طبقه بندی شده آزمونهای سالهای قبل دسترسی داشته باشند، اقدام به راه اندازی و فروش آنلاین نکات کلیدی و سوالات مهم و طبقه بندی شده آزمونها نموده است. در همین راستا جزوات نکات کلیدی و سوالات دکتری، جزوات نکات کلیدی و سوالات دکتری آزاد، جزوات نکات کلید و سوالات مهم کارشناسی ارشد، جزوات نکات کلیدی و سوالات ارشد ازاد،  جزوات نکات کلیدی و سوالات مهم کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، جزوات نکات کلیدی و سوالات مهم کارشناسی فراگیر پیام نور و ... برای اولین بار در کشور بر روی سایت سنجش 3 قرار گرفته و جزوات و نکات کلیدی و سوالات مهم سایر مقاطع و رشته ها نیز بمرور بر روی سایت سنجش 3 (سنجش دانشورز) قرار خواهند گرفت. شما می توانید، درس مورد نظر را دریافت(دانلود) و پرینت نمایید.

جامع ترین بانک نمونه سوالات آزمون ها


   به منظور آشنایی داوطلبان با شیوه، نوع و نمونه سوال های آزمون های تحصیلات تکمیلی، نمونه سوالات آزمون دکتری سراسری نیمه متمرکز، نمونه سوال های آزمون دکتری، دفترچه نمونه سوال های آزمون کارشناسی ارشد، دفترچه نمونه سوال های آژمون کارشناسی ارشد  آزاد، دفترچه نمونه سوال های آزمون کاردانی به کارشناسی، دفترچه نمونه سوال های آزمون دکتری فراگیر پیام نور، دفترچه نمونه سوال های آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، دفترچه نمونه سوال های آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور، دفترچه نمونه سوال آزمون کاردانی به کارشناسی فراگیر پیام نور، دفترچه نمونه سوال های آزمون کاردانی فنی و حرفه ای، دفترچه نمونه سوالات آزمون کنکور سراسری، دفترچه نمونه سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت، دفترچه نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و دفترچه نمونه سوالات آزمون کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی و نمونه سوالات آزمون کارشناسی پیوسته علمی کاربردی و ... ، در بزرگترین بانک نمونه سوالات آزمون کشور طراحی و در اختیار داوطلبان قرار گرفته است. با مراجعه به منوی نمونه سوالات آزمون های سایت سنجش3، می توانید مطابق دستور العمل، آزمون مورد نظر را دانلود نمایید.

منابع، جزوات،  نمونه سوالات آزمون های استخدامی
   همچنین منابع آزمون شامل جزوات، نکات کلیدی، سوالات تالیفی و نمونه سوالات آزمون های استخدامی شامل، آزمون های استخدام ادواری، آزمون های بانکها، منابع آزمون استخدامی وزارت بهداشت-دانشگاه علوم پزشکی، منابع و نمونه سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش، منابع و نمونه سوالات آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، منابع و نمونه سوالات آزمون های وزارت نفت، منابع و نمونه سوالات آزمون های وزارت امور اقتصاد و دارایی، منابع و نمونه سوالات آزمون های سازمان امور مالیاتی کشور، منابع و نمونه سوالات آزمون های سازمان راهداری و حمل و نقل، منابع و نمونه سوالات آزمون های شرکت توانیر، منابع و نمونه سوالات آزمون های سازمان زندانهای کشور، منابع و نمونه سوالات آزمون های موسسات مالی و اعتباری، منابع و  نمونه سوالات آزمون های وزارت نیرو، منابع و نمونه سوالات آزمون های و... نیز در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

بسته های آموزشی آنلاین

   بسته آموزشی آنلاین سنجش تکوینی مجموعه ای است منحصر بفرد که داوطلب را از پرداخت هزینه های گزاف خرید بسته های مکاتبه ای بی نیاز می سازد. با بکارگیری این سیستم داوطلبان با هزینه ای بسیار ناچیز امکان دسترسی و مشاهده کلیه جزوات مکاتبه ای بصورت کامل، همچنین مطالب مهم کلیه کتب و دروس اصلی رشته مورد نظر و جزوات ارزشمند اساتید تاثیرگذار در آزمون را در اختیار خواهند داشت. این بسته آموزشی آنلاین شامل کلیه مباحث دروس دوره مورد نظر بوده و داوطلب را با فراگیری کامل مطالب، از مطالعه پراکنده بی نیاز می سازد. بر این باوریم که با مطالعه صحیح هر یک از دروس ارائه شده، بدون نیاز به سایر منابع، قادر خواهید بود حداقل به 70% از سوالات آزمون های برگزار شده سال های قبل پاسخ دهید و این برای پذیرش در هر دانشگاهی کافی خواهد بود.
بزودی شرایطی فراهم خواهد شد که کلیه اعضاء سایت که 500 هزار ریال اعتبار خریداری کرده اند، بتوانند بصورت رایگان از بسته آموزشی آنلاین رشته دلخواه خود استفاده نمایند.

آزمون های خودسنجی آنلاین

   برای سنجش میزان تسلط داوطلبان به مطالب درسی و توانایی آنها برای شرکت در آزمون دانشگاه، بخش آزمون های خودسنجی راه اندازی گردیده است. داوطلبان پس از مطالعه دروس (بسته های آموزشی، جزوات، نکات کلیدی، کتب) می توانند با شرکت در این آزمون خودسنجی و پاسخ گویی به سوالات، توانایی خود را برای شرکت در آزمون دانشگاه مورد نظر ارزیابی کنند. این آزمونهای خوسنجی شامل دو نوع تست می باشند، تستهای آزمون دانشگاه ها و تستهای تالیفی. تستهای آزمون دانشگاه ها، همان تست های آزمون های برگزار شده سالهای گذشته دانشگاه ها می باشند و تستهای تالیفی، تست های مهم طرح شده توسط اساتید تاثیر گذار می باشند. لذا پاسخ گویی به این تست ها علاوه بر سنجش آمادگی داوطلب، امکان مرور تست های سالها قبل و سوالات و نکات مهم درسی را نیز فراهم کرده است. این آزمونها حداقل شامل کلیه تستهای آزمون های 5 سال گذشته دانشگاه می باشند.
* کلیه اعضاء سایت Sanjesh3.com که تاکنون مبلغ 10 هزار تومان از خدمات سایت استفاده کرده اند ، می توانند بصورت رایگان در آزمون خودسنجی سایت شرکت نمایند.


پاسخنامه تستی و تشریحی نمونه سوالات آزمون ها

    پاسخنامه تستی کلیه دانشگاه هایی که اقدام به انتشار کلید تستی آزمون های برگزار شده می نمایند بصورت رایگان در سایت سنجش 3 در اختیار داوطلبان قرار گرفته است. سایت سنجش3 فقط پاسخنامه های منتشر شده توسط دانشگاه های معتبر را در اختیار داوطلبان قرار می دهد لذا اعتبار هیچ پاسخنامه دیگری مورد تایید نبوده و ارائه نخواهد شد. در صورت تمایل می توانید پاسخنامه تستی آزمون های کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، پاسخنامه تستی آزمون های کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور، پاسخنامه تستی آزمون های کارشناسی دانشگاه فراگیر پیام نور و پاسخنامه تستی آزمون های کاردانی به کارشناسی دانشگاه فراگیر پیام نور را در سایت سنجش 3 بصورت رایگان دانلود نمایید.

   پاسخنامه تشریحی نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری در حال اضافه شدن به سایت سنجش 3 می باشد. هم اکنون پاسخنامه آزمون برخی از رشته های کارشناسی ارشد به سایت اضافه شده و پاسخنامه سایر رشته نیز به مرور اضافه خواهد شد.

جزوات آموزشی - (دوره های آموزشی آنلاین)
      دوره های آموزشی آنلاین در سایت سنجش 3 (سنجش دانشورز) در برخی از مقاطع تحصیلات تکمیلی راه اندازی و در سایر مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز بزودی راه اندازی خواهد شد. در این بخش جزوات در مقطع دکتری، جزوات کارشناسی ارشد، جزوات کاردانی به کارشناسی، جزوات کارشناسی فراگیر پیام نور و  جزوات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بصورت آنلاین  ارائه می شوند. در این بخش بر اساس منابع درسی معرفی شده و سرفصل های مصوب و با استفاده از مهم ترین جزوات و کتب موجود، اقدام به تولید مجموعه ای منحصر  به فرد گردیده است که شما را از صرف هزینه های هنگفت برای خرید جزوات تحصیلات تکمیلی و کتب گوناگون بی نیاز می نماید. سایت سنجش 3 (سنجش دانشورز) امکان مشاهده متن کامل دروس جزوات تحصیلات تکمیلی را فراهم نموده است.


منابع آزمون
    منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز دانشگاه سراسری، منابع آزمون کارشناسی ارشد، منابع آزمون کاردانی به کارشناسی، منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، منابع آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور، منابع آزمون کاردانی به کارشناسی و ... همچنین مهم ترین منابع معرفی شده توسط اساتید و کتابهایی که داوطلبان سالهای گذشته آنها را مطالعه نموده و در مقاطع مختلف قبول شده اند را در این سایت خواهید یافت.

بسته های آموزشی (مکاتبه ای)
    بسته آموزشی مجموعه ای است منحصر بفرد که امکان در اختیار داشتن یکجا مطالب مهم کلیه کتب اصلی و جزوات ارزشمند اساتید تاثیرگذار در آزمون دکتری، کارشناسی ارشد، کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، کارشناسی فراگیر پیام نور و سایر آزمونها را میسر می سازد. این بسته ارزشمند شامل کلیه مباحث دروس دوره مورد نظر بوده و داوطلب را با فراگیری کامل مطالب، از مطالعه پراکنده بی نیاز می سازد.
    

ارائه مقالات و تحقیقات علمی

    در این بخش می توانید مقالات و تحقیقات علمی را بصورت فایل word یا pdf دانلود نمایید. ابتدا بر روی موضوع مورد نظر کلیک کنید و سپس از لیست مقالات موجود مقاله مورد نظر را دانلود نمایید. در صورتی که موضوع مورد نظر را در لیست مقالات نیافتید می توانید با مراجعه به بخش جستجوی اطلاعات علمی در خواست خود را ارسال نمایید.

 تلفن:  38458081-051 (10)خط   (ساعات اداری)

.

        

News NEWS News NEWS News NEWS News NEWS News NEWS News NEWS

اخبار ویژه


جزییات فراخوان جذب اعضای هیات علمی و بورس دانشگاه آزاد

سوالات آزمون ارشد فراگیر پیام نور 92

دفترچه فراگیر پیام نور در مقطع ارشد منتشر شد/ جدول شهریه ها

آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور از فردا

آگهی استخدام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور

آگهی استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه

جزئیات انتخاب رشته کنکور ۹۲

نحوه قرائت پاسخنامه کنکوریها/ زمان اعلام رتبه های داوطلبان

سازمان سنجش کنکوری برای کارشناسی فراگیر برگزار نمی‌کند

رنگین کمان سئوال در مصاحبه دکتری/ از شعرخوانی تا چقدر پول داری مدرک بگیری!

زمان اعلام نتایج و ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برگزاری انتخاب رشته هم‌زمان اما جداگانه سازمان سنجش و دانشگاه آزاد

سوالات گروه آزمایشی علوم انسانی منتشر شد

سوالات گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در سامانه سنجش منتشر شد

پرطرفدارترین رشته ها در بورس دکتری دستگاهها/ مدیریت در صدر

پرطرفدارترین رشته ها در بورس دکتری دستگاهها/ مدیریت در صدر

توزیع کارت کنکور سراسری از فردا آغاز می شود/ برگزاری آزمون در پایان هفته

امکان ثبت علاقمندی به پیام نور و غیرانتفاعی در زمان دریافت کارت کنکور

نتایج آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 15 تیر اعلام می شود

پاسخ توکلی به سؤالات داوطلبان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد

نتایج آزمون مهندسي فناوري و كارشناسي حرفه‌اي علمی کاربردی اعلام شد

برگزاری ترم تابستانی در 26 دانشگاه/ شهریه ترم تابستان گران شد

پذیرش دانشجو در پردیس بین الملل دانشگاه فردوسی مشهد

سوالات آزمون ارشد آزاد 1392

زمان مصاحبه 45 رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

زمان مصاحبه 4 رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

آغاز توزیع کارت ارشد دانشگاه آزاد از ساعت 11 امروز/ 3 رشته پرمتقاضی

فردا آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 92/ حذف 23 کد رشته محل

مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای تمدید شد

دومین اصلاحیه حذف یا افزایش رشته های کنکور ارشد فردا منتشر می‌شود

نتایج پذیرش دکتری 92 دانشگاه آزاد اعلام شد/ پذیرش 2200 داوطلب

آغاز رقابت داوطلبان دکتری در آزمون دانشگاه دفاع ملی

آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد از ساعت 18 امروز

آغاز انتخاب رشته ارشد از فردا/ نتیجه نهایی هفته اول شهریور اعلام می‌شود

4 روش گزینش داوطلبان دکتری در دانشگاهها/ محرومیت از کنکور سال آینده برای انصرافیها

نتایج دکتری دانشگاه آزاد تا پایان هفته اعلام می شود

جزئیات آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی اعلام شد

نتایج دعوت شدگان به مصاحبه دکتری 92 اعلام شد

تشریح جزئیات آزمون آیلتس

جامعه علمی آمریکا بازداشتم را مایه شرمساری می‌دانست

مهلت انتخاب رشته دکتری تمدید شد

برای هر داوطلب کنکور 2 صندلی خالی وجود دارد

نتایج دکتری ساعت 18 امروز اعلام می‌شود/ مجاز شدن 45هزار نفر

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه‌متمرکز در روز دوشنبه/ تشریح شرایط پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون

چهل و یکمین آزمون دستیاری اسفند 92 برگزار می شود

جدول زمانی آزمونهای تولیمو در سال 92/ اعلام شرایط ثبت نام

جدول زمانی آزمونهای 92/ تعرفه مصوب کنکورهای سال جدید

اعلام نتایج دکتری در هفته پایانی فروردین/ زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته

ثبت‌نام رشته‌های با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد آغاز شد

ادامه ابهامات درباره سرنوشت 2 دانشگاه/ سکوت وزیر علوم

آخرین اخبار دانشگاهی

کارشناسی ارشد › ادامه ثبت‌نام رشته‌های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی انتخاب رشته ظرفیت‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 در روز دوشنبه 5 آبان ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.Sanjesh.org خبر داد. حسین توکلی در     ... ادامه مطلب
شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 8
کارشناسی ارشد › تایج تکمیل ظرفیت آزمون ارشد، دوشنبه اعلام می‌شود
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی انتخاب رشته ظرفیت‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 در روز دوشنبه 5 آبان ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.Sanjesh.org خبر داد. حسین توکلی در     ... ادامه مطلب
شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 7
کارشناسی ارشد › دانشگاه فرهنگیان آماده پذیرش 20 رشته ارشد در آینده نزدیک
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان کشور ازآمادگی دانشگاه فرهنگیان برای پذیرش 20 کد رشته کارشناسی ارشد در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تمام فرهنگیان از این ظرفیت می­توانند در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی استفاده کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) م     ... ادامه مطلب
پنج شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 39
جهاد دانشگاهی › جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی قطب آموزش‌های مجازی است
رئیس جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: سوق دادن آموزش کارکنان دولت به سوی آموزش‌های مجازی از سوی این نهاد انقلابی از جمله این اقدامات می‌باشد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، دکتر نجف قراچورلو، در جلسه آموزش مجازی که به صورت وب کنفرانس     ... ادامه مطلب
پنج شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 34
جهاد دانشگاهی › آموزش 500 هزار نفر توسط جهاد دانشگاهی در کشور
سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: جهاددانشگاهی استان به عنوان مرجع ارائه آموزش‌های مجازی به واحدهای جهاددانشگاهی کشور بوده و تا کنون این آموزش‌ها به صورت مستقیم و غیرستقیم به 13 استان کشور ارائه شده است. به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ا     ... ادامه مطلب
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 42
دکتری › مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری تا فردا شب
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: براساس اطلاعیه‌های مورخه 20 و 27 مهرماه سازمان سنجش در مورد ظرفیت‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته‌های تحصیلی، داوطلبانی که در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز 93 ثبت‌نام و شرکت کرده‌اند و در اعلام نتایج پذیرفته نشده‌اند تا ساعت 24 فردا (اول آبان‌ماه) م     ... ادامه مطلب
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 49
خبر دانشگاه ها › همایش آموزش عالی قرآنی برگزار می‌شود
همایش آموزش عالی قرآنی و تامین نیازهای شغلی جامعه اواسط اسفندماه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. پهلوانی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: این همایش یک روزه اواسط اسفندماه توسط مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و مطالعه قرآنی و     ... ادامه مطلب
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 39
کارشناسی ارشد › امشب، پایان مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون ارشد
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در ساعت 24 امشب خبرداد. حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری (ایسنا)، گفت: براساس اطلاعیه‌های 20 و 27 مهرماه که در مورد ظرفیت‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته‌های تحص     ... ادامه مطلب
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 45
دانشگاه پیام نور › سرانه ورزشی دانشجویان پیام نور افزایش یافت
سالن ورزشی صبح امروز (28 مهرماه) به صورت همزمان در 15 مرکز دانشگاه پیام نورهشت استان افتتاح شد. با افتتاح این 15 سالن، به سرانه ورزشی دانشگاه پیام نور 32 هزار متر مربع اضافه شد. به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سالن ورزشی واحد حسن‌آباد پیام نور با حضور وزیر و     ... ادامه مطلب
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 46
دکتری › درخواست جابجایی داوطلبان ارشد و دکتری همچنان پذیرفته می‌شود
دکتر علوی فاضل گفت: داوطلبان پذیرفته شده مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در صورت تمایل می توانند درخواست جابجایی خود را در سایت www.azmoon.net ثبت کنند. به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: این اقدام در راستای اعط     ... ادامه مطلب
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 56
سازمان سنجش آموزش کشور › میزان تأثیر سوابق تحصیلی، در آزمون سراسری 94 اعلام شد
اطلاعیه مهم سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص میزان تأثیر سوابق تحصیلی، تاریخ ثبت‌نام و برگزاری آزمون سراسری سال 1394 منتشر شد. به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است: نظر به اینکه ماه مبارک رمضان در سال 1394 ، از اواخر خردادماه 1394 آغاز می‌شود، لذا براساس بر     ... ادامه مطلب
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 72
دکتری › مهلت انتخاب رشته ارشد و دکتری تمدید شد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون دکترا و کارشناسی ارشد خبر داد. حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: بر اساس ضوابط کلیه داوطلبانی که در آزمون دوره دکترای نیمه متمرکز 93 ثبت نام و شرکت کرده‌اند     ... ادامه مطلب
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 70
دانشگاه آزاد اسلامی › افتتاح 5 بیمارستان دانشگاه آزاد تا پایان سال
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور در بیمارستان 132 تختخوابی امام سجاد (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از نزدیک در جریان ساخت و احداث این بیمارستان قرار گرفت. به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای بازدید از واحد تبریز دا     ... ادامه مطلب
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 67

نمایش آرشیو اخبار

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»
دکتری | کارشناسی ارشد | کارشناسی ارشد آزاد | کاردانی به کارشناسی | فراگیر پیام نور ارشد | فراگیر پیام نور کارشناسی | کاردانی فنی حرفه ای | کنکور سراسری | سوم دبیرستان، هنرستان | نقشه سایت
تمامی حق و حقوقات انتشار مطالب سایت برای ناشر و سایت sanjesh3 محفوظ می باشد.