سوالات و جزوات کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را از سایت سنجش3 دانلود نمایید.
کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد
:: موقعیت شما » سنجش3: جزوات دکتری و ارشد 94 - سوالات دکتری و ارشد 94 امروز شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۳ , تعداد کل بازدیدها :24,683,081 | بازدید امروز :10,115 | کاربران آنلاین :18
عضویت در سایت سنجش 3
راهنمای خرید از سنجش 3
همکاران، فروشندگان و ...
بازاریابی و مشارکت
مرکز پشتیبانی
وروداعضا | 345,653 نفر
ایمیل یا نام کاربری
کلمه عبور
  » کلمه عبور را فراموش کرده اید ؟
فعال سازی کوپن های اعتباری
سوالات متداول کاربران
تقاضای همکاری اساتید
بازار کتاب (خرید، فروش، معاوضه)
پذیرش نمایندگی
بانک اطلاعات متخصصان
کاریابی (فرم استخدام)
نتایج آزمون دانشگاه ها
کتاب ها و آزمونهای IELTS
کتاب ها و آزمونهای TOEFL
اخبار سنجش
سنجش تکوینی
آزمون های خودسنجی
کارسه
فراگیر3
کنکور

.
واژگان روزانه
:

     سایت تحصیلات تکمیلی سنجش 3، با همکاری موسسه پژوهندگان دانشورز (ثبت 1878)، انتشارات کتابخانه رایانه ای (ثبت 3895) و مرکز خدمات اینترنتی سنجش (ثبت 642112)، به پشتوانه  فعالیت شبانه روزی اساتید و کارکنان، حجم عظیم منابع تولید شده، اعتماد و استقبال بی نظیر اعضاء، داوطلبان و متقاضیان تحصیلات تکمیلی در مقاطع  دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی، کاردانی به کارشناسی، کنکور و ... اقدام به راه اندازی این سایت و موسسات و انتشارات وابسته نموده است تا امکان دسترسی سریع به منابع آزمون برای کلیه داوطلبان آزمونهای تحصیلات تکمیلی در سراسر کشور فراهم آید. جهت سهولت پرداخت و دسترسی فوری به خدمات سایت، موسسه اقدام به عقد قرارداد با بانک نموده است. لذا کلیه داوطبان تحصیلات تکمیلی میتوانند با استفاده از تمامی کارتهای عضو شتاب نسبت به پرداخت اینترنتی و دریافت اعتبار اقدام نموده و در همان لحظه خدمات مورد نظر خود را از سایت سنجش 3 دانلود نموده و از آن استفاده نمایید.

توجه: کلیه کتب، جزوات، فایل ها، آثار، محصولات و ... این سایت دارای مجوز چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران و شابک بوده و هرگونه نسخه برداری، کپی برداری، چاپ، نشر، تکثیر و فروش آنها بدون مجوز کتبی پدید آورنده و بدون ذکر نام مولف با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

جزوات، نکات کلیدی و سوالات مهم آزمونها
   
سایت سنجش3 در راستای آماده سازی منابع آموزشی تحصیلات تکمیلی برای آن دسته از عزیزانی که فرصت کافی برای مطالعه کامل دروس را ندارند و یا آن گروه از داوطلبان تحصیلات تکمیلی که متن کامل جزوات را مطالعه نموده و می خواهند زمان اندکی را صرف مطالعه نکات کلیدی و مهم دروس نموده و به سوالات مهم و طبقه بندی شده آزمونهای سالهای قبل دسترسی داشته باشند، اقدام به راه اندازی و فروش آنلاین نکات کلیدی و سوالات مهم و طبقه بندی شده آزمونها نموده است. در همین راستا جزوات نکات کلیدی و سوالات دکتری، جزوات نکات کلیدی و سوالات دکتری آزاد، جزوات نکات کلید و سوالات مهم کارشناسی ارشد، جزوات نکات کلیدی و سوالات ارشد ازاد،  جزوات نکات کلیدی و سوالات مهم کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، جزوات نکات کلیدی و سوالات مهم کارشناسی فراگیر پیام نور و ... برای اولین بار در کشور بر روی سایت سنجش 3 قرار گرفته و جزوات و نکات کلیدی و سوالات مهم سایر مقاطع و رشته ها نیز بمرور بر روی سایت سنجش 3 (سنجش دانشورز) قرار خواهند گرفت. شما می توانید، درس مورد نظر را دریافت(دانلود) و پرینت نمایید.

جامع ترین بانک نمونه سوالات آزمون ها


   به منظور آشنایی داوطلبان با شیوه، نوع و نمونه سوال های آزمون های تحصیلات تکمیلی، نمونه سوالات آزمون دکتری سراسری نیمه متمرکز، نمونه سوال های آزمون دکتری، دفترچه نمونه سوال های آزمون کارشناسی ارشد، دفترچه نمونه سوال های آژمون کارشناسی ارشد  آزاد، دفترچه نمونه سوال های آزمون کاردانی به کارشناسی، دفترچه نمونه سوال های آزمون دکتری فراگیر پیام نور، دفترچه نمونه سوال های آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، دفترچه نمونه سوال های آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور، دفترچه نمونه سوال آزمون کاردانی به کارشناسی فراگیر پیام نور، دفترچه نمونه سوال های آزمون کاردانی فنی و حرفه ای، دفترچه نمونه سوالات آزمون کنکور سراسری، دفترچه نمونه سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت، دفترچه نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و دفترچه نمونه سوالات آزمون کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی و نمونه سوالات آزمون کارشناسی پیوسته علمی کاربردی و ... ، در بزرگترین بانک نمونه سوالات آزمون کشور طراحی و در اختیار داوطلبان قرار گرفته است. با مراجعه به منوی نمونه سوالات آزمون های سایت سنجش3، می توانید مطابق دستور العمل، آزمون مورد نظر را دانلود نمایید.

منابع، جزوات،  نمونه سوالات آزمون های استخدامی
   همچنین منابع آزمون شامل جزوات، نکات کلیدی، سوالات تالیفی و نمونه سوالات آزمون های استخدامی شامل، آزمون های استخدام ادواری، آزمون های بانکها، منابع آزمون استخدامی وزارت بهداشت-دانشگاه علوم پزشکی، منابع و نمونه سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش، منابع و نمونه سوالات آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، منابع و نمونه سوالات آزمون های وزارت نفت، منابع و نمونه سوالات آزمون های وزارت امور اقتصاد و دارایی، منابع و نمونه سوالات آزمون های سازمان امور مالیاتی کشور، منابع و نمونه سوالات آزمون های سازمان راهداری و حمل و نقل، منابع و نمونه سوالات آزمون های شرکت توانیر، منابع و نمونه سوالات آزمون های سازمان زندانهای کشور، منابع و نمونه سوالات آزمون های موسسات مالی و اعتباری، منابع و  نمونه سوالات آزمون های وزارت نیرو، منابع و نمونه سوالات آزمون های و... نیز در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

بسته های آموزشی آنلاین

   بسته آموزشی آنلاین سنجش تکوینی مجموعه ای است منحصر بفرد که داوطلب را از پرداخت هزینه های گزاف خرید بسته های مکاتبه ای بی نیاز می سازد. با بکارگیری این سیستم داوطلبان با هزینه ای بسیار ناچیز امکان دسترسی و مشاهده کلیه جزوات مکاتبه ای بصورت کامل، همچنین مطالب مهم کلیه کتب و دروس اصلی رشته مورد نظر و جزوات ارزشمند اساتید تاثیرگذار در آزمون را در اختیار خواهند داشت. این بسته آموزشی آنلاین شامل کلیه مباحث دروس دوره مورد نظر بوده و داوطلب را با فراگیری کامل مطالب، از مطالعه پراکنده بی نیاز می سازد. بر این باوریم که با مطالعه صحیح هر یک از دروس ارائه شده، بدون نیاز به سایر منابع، قادر خواهید بود حداقل به 70% از سوالات آزمون های برگزار شده سال های قبل پاسخ دهید و این برای پذیرش در هر دانشگاهی کافی خواهد بود.
بزودی شرایطی فراهم خواهد شد که کلیه اعضاء سایت که 500 هزار ریال اعتبار خریداری کرده اند، بتوانند بصورت رایگان از بسته آموزشی آنلاین رشته دلخواه خود استفاده نمایند.

آزمون های خودسنجی آنلاین

   برای سنجش میزان تسلط داوطلبان به مطالب درسی و توانایی آنها برای شرکت در آزمون دانشگاه، بخش آزمون های خودسنجی راه اندازی گردیده است. داوطلبان پس از مطالعه دروس (بسته های آموزشی، جزوات، نکات کلیدی، کتب) می توانند با شرکت در این آزمون خودسنجی و پاسخ گویی به سوالات، توانایی خود را برای شرکت در آزمون دانشگاه مورد نظر ارزیابی کنند. این آزمونهای خوسنجی شامل دو نوع تست می باشند، تستهای آزمون دانشگاه ها و تستهای تالیفی. تستهای آزمون دانشگاه ها، همان تست های آزمون های برگزار شده سالهای گذشته دانشگاه ها می باشند و تستهای تالیفی، تست های مهم طرح شده توسط اساتید تاثیر گذار می باشند. لذا پاسخ گویی به این تست ها علاوه بر سنجش آمادگی داوطلب، امکان مرور تست های سالها قبل و سوالات و نکات مهم درسی را نیز فراهم کرده است. این آزمونها حداقل شامل کلیه تستهای آزمون های 5 سال گذشته دانشگاه می باشند.
* کلیه اعضاء سایت Sanjesh3.com که تاکنون مبلغ 10 هزار تومان از خدمات سایت استفاده کرده اند ، می توانند بصورت رایگان در آزمون خودسنجی سایت شرکت نمایند.


پاسخنامه تستی و تشریحی نمونه سوالات آزمون ها

    پاسخنامه تستی کلیه دانشگاه هایی که اقدام به انتشار کلید تستی آزمون های برگزار شده می نمایند بصورت رایگان در سایت سنجش 3 در اختیار داوطلبان قرار گرفته است. سایت سنجش3 فقط پاسخنامه های منتشر شده توسط دانشگاه های معتبر را در اختیار داوطلبان قرار می دهد لذا اعتبار هیچ پاسخنامه دیگری مورد تایید نبوده و ارائه نخواهد شد. در صورت تمایل می توانید پاسخنامه تستی آزمون های کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، پاسخنامه تستی آزمون های کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور، پاسخنامه تستی آزمون های کارشناسی دانشگاه فراگیر پیام نور و پاسخنامه تستی آزمون های کاردانی به کارشناسی دانشگاه فراگیر پیام نور را در سایت سنجش 3 بصورت رایگان دانلود نمایید.

   پاسخنامه تشریحی نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری در حال اضافه شدن به سایت سنجش 3 می باشد. هم اکنون پاسخنامه آزمون برخی از رشته های کارشناسی ارشد به سایت اضافه شده و پاسخنامه سایر رشته نیز به مرور اضافه خواهد شد.

جزوات آموزشی - (دوره های آموزشی آنلاین)
      دوره های آموزشی آنلاین در سایت سنجش 3 (سنجش دانشورز) در برخی از مقاطع تحصیلات تکمیلی راه اندازی و در سایر مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز بزودی راه اندازی خواهد شد. در این بخش جزوات در مقطع دکتری، جزوات کارشناسی ارشد، جزوات کاردانی به کارشناسی، جزوات کارشناسی فراگیر پیام نور و  جزوات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بصورت آنلاین  ارائه می شوند. در این بخش بر اساس منابع درسی معرفی شده و سرفصل های مصوب و با استفاده از مهم ترین جزوات و کتب موجود، اقدام به تولید مجموعه ای منحصر  به فرد گردیده است که شما را از صرف هزینه های هنگفت برای خرید جزوات تحصیلات تکمیلی و کتب گوناگون بی نیاز می نماید. سایت سنجش 3 (سنجش دانشورز) امکان مشاهده متن کامل دروس جزوات تحصیلات تکمیلی را فراهم نموده است.


منابع آزمون
    منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز دانشگاه سراسری، منابع آزمون کارشناسی ارشد، منابع آزمون کاردانی به کارشناسی، منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، منابع آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور، منابع آزمون کاردانی به کارشناسی و ... همچنین مهم ترین منابع معرفی شده توسط اساتید و کتابهایی که داوطلبان سالهای گذشته آنها را مطالعه نموده و در مقاطع مختلف قبول شده اند را در این سایت خواهید یافت.

بسته های آموزشی (مکاتبه ای)
    بسته آموزشی مجموعه ای است منحصر بفرد که امکان در اختیار داشتن یکجا مطالب مهم کلیه کتب اصلی و جزوات ارزشمند اساتید تاثیرگذار در آزمون دکتری، کارشناسی ارشد، کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، کارشناسی فراگیر پیام نور و سایر آزمونها را میسر می سازد. این بسته ارزشمند شامل کلیه مباحث دروس دوره مورد نظر بوده و داوطلب را با فراگیری کامل مطالب، از مطالعه پراکنده بی نیاز می سازد.
    

ارائه مقالات و تحقیقات علمی

    در این بخش می توانید مقالات و تحقیقات علمی را بصورت فایل word یا pdf دانلود نمایید. ابتدا بر روی موضوع مورد نظر کلیک کنید و سپس از لیست مقالات موجود مقاله مورد نظر را دانلود نمایید. در صورتی که موضوع مورد نظر را در لیست مقالات نیافتید می توانید با مراجعه به بخش جستجوی اطلاعات علمی در خواست خود را ارسال نمایید.

 تلفن:  38458081-051 (10)خط   (ساعات اداری)

.

        

News NEWS News NEWS News NEWS News NEWS News NEWS News NEWS

اخبار ویژه


جزییات فراخوان جذب اعضای هیات علمی و بورس دانشگاه آزاد

سوالات آزمون ارشد فراگیر پیام نور 92

دفترچه فراگیر پیام نور در مقطع ارشد منتشر شد/ جدول شهریه ها

آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور از فردا

آگهی استخدام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور

آگهی استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه

جزئیات انتخاب رشته کنکور ۹۲

نحوه قرائت پاسخنامه کنکوریها/ زمان اعلام رتبه های داوطلبان

سازمان سنجش کنکوری برای کارشناسی فراگیر برگزار نمی‌کند

رنگین کمان سئوال در مصاحبه دکتری/ از شعرخوانی تا چقدر پول داری مدرک بگیری!

زمان اعلام نتایج و ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برگزاری انتخاب رشته هم‌زمان اما جداگانه سازمان سنجش و دانشگاه آزاد

سوالات گروه آزمایشی علوم انسانی منتشر شد

سوالات گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در سامانه سنجش منتشر شد

پرطرفدارترین رشته ها در بورس دکتری دستگاهها/ مدیریت در صدر

پرطرفدارترین رشته ها در بورس دکتری دستگاهها/ مدیریت در صدر

توزیع کارت کنکور سراسری از فردا آغاز می شود/ برگزاری آزمون در پایان هفته

امکان ثبت علاقمندی به پیام نور و غیرانتفاعی در زمان دریافت کارت کنکور

نتایج آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 15 تیر اعلام می شود

پاسخ توکلی به سؤالات داوطلبان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد

نتایج آزمون مهندسي فناوري و كارشناسي حرفه‌اي علمی کاربردی اعلام شد

برگزاری ترم تابستانی در 26 دانشگاه/ شهریه ترم تابستان گران شد

پذیرش دانشجو در پردیس بین الملل دانشگاه فردوسی مشهد

سوالات آزمون ارشد آزاد 1392

زمان مصاحبه 45 رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

زمان مصاحبه 4 رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

آغاز توزیع کارت ارشد دانشگاه آزاد از ساعت 11 امروز/ 3 رشته پرمتقاضی

فردا آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 92/ حذف 23 کد رشته محل

مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای تمدید شد

دومین اصلاحیه حذف یا افزایش رشته های کنکور ارشد فردا منتشر می‌شود

نتایج پذیرش دکتری 92 دانشگاه آزاد اعلام شد/ پذیرش 2200 داوطلب

آغاز رقابت داوطلبان دکتری در آزمون دانشگاه دفاع ملی

آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد از ساعت 18 امروز

آغاز انتخاب رشته ارشد از فردا/ نتیجه نهایی هفته اول شهریور اعلام می‌شود

4 روش گزینش داوطلبان دکتری در دانشگاهها/ محرومیت از کنکور سال آینده برای انصرافیها

نتایج دکتری دانشگاه آزاد تا پایان هفته اعلام می شود

جزئیات آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی اعلام شد

نتایج دعوت شدگان به مصاحبه دکتری 92 اعلام شد

تشریح جزئیات آزمون آیلتس

جامعه علمی آمریکا بازداشتم را مایه شرمساری می‌دانست

مهلت انتخاب رشته دکتری تمدید شد

برای هر داوطلب کنکور 2 صندلی خالی وجود دارد

نتایج دکتری ساعت 18 امروز اعلام می‌شود/ مجاز شدن 45هزار نفر

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه‌متمرکز در روز دوشنبه/ تشریح شرایط پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون

چهل و یکمین آزمون دستیاری اسفند 92 برگزار می شود

جدول زمانی آزمونهای تولیمو در سال 92/ اعلام شرایط ثبت نام

جدول زمانی آزمونهای 92/ تعرفه مصوب کنکورهای سال جدید

اعلام نتایج دکتری در هفته پایانی فروردین/ زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته

ثبت‌نام رشته‌های با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد آغاز شد

ادامه ابهامات درباره سرنوشت 2 دانشگاه/ سکوت وزیر علوم

آخرین اخبار دانشگاهی

دانشگاه پیام نور › برگزاری جشنواره ایده‌های برتر توسط دانشگاه پیام نور قوچان
 رییس دانشگاه پیام نور مرکز قوچان گفت: برگزاری جشنواره ایده‌های برتر در راستای افزایش ارتباط صنعت با جامعه است.     ... ادامه مطلب
پنج شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 23
دانشگاه آزاد اسلامی › دانشجویان برتر علوم پزشکی دانشگاه آزاد تقدیر شدند
 رییس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد با حضور در همایش دانشجویان برتر حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، آخرین دستاوردهای این دانشگاه در حوزه پزشکی را تشریح کرد.     ... ادامه مطلب
پنج شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 19
وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری › فضای کتابخانه دیجیتال واحد علوم و تحقیقات گسترش می‌یابد
 نیاز سنجی منابع علمی مورد نیاز دانشکده های واحد علوم و تحقیقات چند نوبت در سال و براساس اعلام نیاز اساتید و گروه های آموزشی صورت می‌گیرد که بعد از اعلام نیاز، توسط گروه تهیه و سفارش در کتابخ     ... ادامه مطلب
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 21
کارشناسی ارشد › امشب آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد/ ثبت نام بیش از 688 هزار نفر تاکنون
 مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت ثبت نام آزمون ورودی ارشد ناپیوسته 94 در ساعت 24 امروز چهارشنبه 28 آبان ماه وعدم تمدید این مهلت خبرداد.     ... ادامه مطلب
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 27
دانشگاه آزاد اسلامی › راه‌اندازی واحد آکسفورد دانشگاه آزاد
 معاون بین‌الملل دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد درصدد است تا با رعایت معیارهای رنکنیگ جهانی و تاسیس واحدهای بین‌المللی ارتباطات بین‌المللی خود را افزایش دهد.     ... ادامه مطلب
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 29
سازمان سنجش آموزش کشور › فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد / آخرین تغییرات اعمال شده در دفترچه
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت ثبت نام آزمون ورودی ارشد ناپیوسته 94 در روز چهارشنبه (28 آبان ماه) خبر داد و تاکید کرد: این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد.     ... ادامه مطلب
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 34
خبر دانشگاه ها › برگزاری \"جشنواره ورزشی 16 آذر\" همزمان با روز دانشجو
 مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو، یک دوره مسابقات ورزشی با عنوان "جشنواره ورزشی 16 آذر" ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه برگزار می‌کند.     ... ادامه مطلب
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 29
خبر دانشگاه ها › دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه ملایر احداث می‌شود
 در راستای ایجاد و توسعه فضاهای آموزشی، آزمایشگاهی و کارگاهی متناسب با نیاز رشته های عمران و معماری و فنی و مهندسی پروژه دانشکده فنی و مهندسی این مرکز آموزش عالی مورد تصویب قرار گرفت و اجرای     ... ادامه مطلب
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 25
دانشگاه آزاد اسلامی › حضور 60 درصد اعضای هیات علمی تمام وقت رشته ادبیات فارسی در دانشگاه آزاد
ا ز مجموع 1660 عضو هیات علمی در مجموعه رشته زبان و ادبیات فارسی در کلیه موسسات آموزش عالی کشور، 973 نفر در دانشگاه آزاداسلامی فعالیت می کنند.     ... ادامه مطلب
یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 28
کارشناسی ارشد › تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد
 مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد خبرداد.     ... ادامه مطلب
یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 35
دانشگاه آزاد اسلامی › دانشکده علوم پزشکی در میانه تاسیس می‌شود
با حضور طاهره نصر آبادی، عضو شورای آموزش علوم پزشکی دانشگاه آزاد، مراحل تاسیس دانشکده علوم پزشکی در میانه کلید خورد. دکتر نصرآبادی در حاشیه بازدید از امکانات پزشکی و پرستاری دانشگاه آزاد میانه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی اظهار کر     ... ادامه مطلب
پنج شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 34
دانشگاه پیام نور › امکان تحصیل همزمان در دو رشته دانشگاه پیام نور لرستان
رئیس دانشگاه پیام نور لرستان از تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی در این دانشگاه خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، محمد رضا جعفری در جمع خبرنگاران ضمن اعلام خبر فراهم شدن امکان تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی مقطع کار‌شناسی در دانشگاه پیا     ... ادامه مطلب
پنج شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 31
کارشناسی ارشد › آخرین اخبار آزمون ارشد و رشته‌های بدون آزمون کاردانی نظام جدید
مشاورعالی سازمان سنجش کشور به داوطلبانی که تاکنون در آزمون ورودی دوره‌های ارشد ناپیوسته و گزینش رشته‌های تحصیلی بدون آزمون کاردانی نظام جدید ثبت‌نام نکردند، توصیه کرد تا مهلت باقیمانده برای ثبت‌نام اقدام کنند. حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران     ... ادامه مطلب
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ | تعداد بازدید: 45

نمایش آرشیو اخبار

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»
دکتری | کارشناسی ارشد | کارشناسی ارشد آزاد | کاردانی به کارشناسی | فراگیر پیام نور ارشد | فراگیر پیام نور کارشناسی | کاردانی فنی حرفه ای | کنکور سراسری | سوم دبیرستان، هنرستان | نقشه سایت
تمامی حق و حقوقات انتشار مطالب سایت برای ناشر و سایت sanjesh3 محفوظ می باشد.